Jesteś gotowy, aby poznać prawdziwą magię.

magia

Luty w Diamentach przebiegał pod hasłem „Przystań”. Z rozmysłem wybrałam słowo dwuznaczne. Bo miało zachęcić Cię do tego, aby przystanąć, rozejrzeć się, zastanowić. Ale także, aby  stworzyć dla siebie przystań. Cichy port, który będzie schronieniem przed zgiełkiem i codzienną gonitwą. Aby znaleźć dla siebie miejsce i czas.

Twoja przystań to miejsce, w którym możesz ze sobą pobyć, pomilczeć lub wypełnić rozmową z samym sobą. Kiedy chcesz kogoś poznać bliżej, musisz zacząć z nim spędzać czas. Kiedy chcesz kogoś poznać naprawdę, musisz zacząć z nim rozmawiać. Kiedy chcesz kogoś poznać prawdziwie, musisz poznać jego myśli, emocje, pragnienia. Nie sądzisz, że warto poznać siebie?

Ciekawość, to pierwszy stopień do… poznania. A kiedy poznasz siebie, może się okazać, że do tej pory się nie znałeś. Miałeś tylko wyobrażenie na swój temat, ale to nie był prawdziwy obraz ciebie. Jedynie opinia wyrobiona na podstawie togo, co o tobie mówili inni. Albo tego, co o sobie sam chciałeś myśleć.

Niesamowite rzeczy zaczną się dziać, kiedy zaczniesz spędzać ze sobą czas, poznasz siebie, zaczniesz dzielić się ze sobą myślami, marzeniami, snuć plany na przyszłość… Może nawiążesz ze sobą bliską relację? Może się polubisz? A może nawet pokochasz? Bo tak właśnie rodzi się miłość. Jesteś gotowy, aby poznać prawdziwą Magię. O tym w Diamentach w marcu.

Czytaj więcej
zmiana
Opuszczamy orbitę. Zmiana stała się koniecznością.