coach Szczecin

O mnie


Moja historia

Na początku chciałam pomóc samej sobie. Odnaleźć drogę do samospełnienia, zadowolenia i harmonii. Później perspektywa się poszerzyła. Założyłam rodzinę, zostałam mamą. Rozwijała się też moja kariera zawodowa, zostałam liderką i zarządzałam zespołem. Nie chodziło już tylko o mnie i moje potrzeby. Pojawiła się chęć skutecznego wspierania innych, aby mogli realizować siebie i swój potencjał. By stawali się niezależni, wierzyli we własne siły i możliwości, by również odnaleźli swoje spełnienie. I do tego nadal pamiętać o sobie i nie zgubić w tym wszystkim siebie.

Z czasem przekonałam się, że nie tylko ja stoję przed takimi dylematami. Wielu z moich znajomych przyznawało, że borykają się z podobnymi wyzwaniami. Dzieliłam się więc moimi spostrzeżeniami i rozwiązaniami, które działały dla mnie. Okazało się, że były skuteczne również dla innych.

I tak od ponad dekady wspieram rozwój osobisty i dążenie do samorealizacji. Inspiruję, pokazuję możliwości, zachęcam do odkrywania swojego potencjału. Mówię o tym, jak być liderem w domu i w pracy. Jak mądrze troszczyć się o innych, wspierać ich ambicje i marzenia.

Bo problemy nie są wyjątkowe, wyjątkowi są ludzie. I właśnie dlatego powstały Diamenty, aby wzajemnie sobie pomagać, wspierać się i dodawać sobie odwagi. I stworzyć społeczność, dla której praca nad sobą i troska o innych są życiowymi drogowskazami. Szlifujmy Diamenty!

Doświadczenie

Wszystko, o czym piszę zostało przetestowane na ludziach , wynika z mojego doświadczenia i pochodzi z głębi serca. Inspiruję, pokazuję możliwości, przedstawiam narzędzia i sposoby radzenia sobie z wyzwaniami oraz towarzyszę w czasie zmiany. Moją rolą jest dostarczenie wiedzy, wzmocnienie motywacji i pokazanie szerszej perspektywy. A to wszystko realizuję poprzez:


֎ warsztaty, aby przekazać wiedzę i dostarczyć narzędzia potrzebne do wprowadzania zmian;


֎ mentoring, aby móc podzielić się z tobą moim doświadczeniem;


֎ coaching, jako niebywale potężne i niezwykle skuteczne narzędzie do świadomego przeprowadzania zmian i osiągania zamierzonych celów;


֎ prowadzenie bloga, aby inspirować innych a jednocześnie realizować moją pasję do pisania


֎ wystąpienia publiczne, aby szerzyć idee świadomej zmiany.

X
X
X
X
X