O mnie


Prywatnie jestem matką i żoną. Codziennie staję przed wyzwaniem, w jaki sposób najlepiej łączyć karierę zawodową z życiem prywatnym. Jak wspierać moją rodzinę a jednocześnie dbać o własny rozwój.


Zawodowo od ponad dekady pracuję w międzynarodowej korporacji, gdzie jako manager wspieram rozwój zespołów oraz indywidualnych osób. Poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach w kraju i za granicą. Moje umiejętności wykorzystuję w praktyce każdego dnia.


Moją wielką pasją jest wspieranie świadomej zmiany i propagowanie rozwoju osobistego. Pragnę, aby każdy mógł świadomie kształtować siebie, swoją samoocenę i poczucie wartości, budować cenne relacje i realizować swoje marzenia.

Moja historia

Jest wiele szkoleń i warsztatów nakierowanych na rozwój kompetencji zawodowych. A co z życiem osobistym? Fajnie by było zachęcić do rozwijania kompetencji również na tej płaszczyźnie. Świadomie można kierować nie tylko swoim życiem zawodowym, ale również prywatnym. Można rozwijać się w zakresie budowania wartościowych relacji, rozwiązywania konfliktów, wychowania dzieci, realizacji celów i marzeń.


Początkowo moje doświadczenie z zakresu organizacji i zarządzania, przywództwa, budowania relacji, dialogu, motywacji, stawiania celów etc. wykorzystywałam sama, aby stawać się lepszą mamą, żoną i lepszą wersją siebie. W końcu postanowiłam podzielić się z innymi moimi pomysłami na bycie lepszym rodzicem, małżonkiem, człowiekiem.


Tak wiele z tego, co wiem o zarządzaniu personelem można zastosować do poprawy relacji z dziećmi, partnerem, rodzicami, przyjaciółmi, znajomymi. Tak wiele z tego, co wiem o zarządzaniu przedsiębiorstwem można wykorzystać do świadomego kierowania swoim życiem i realizowania swojego potencjału.

Doświadczenie

Wszystko, o czym piszę zostało przetestowane na ludziach , wynika z mojego doświadczenia i pochodzi z głębi serca. Inspiruję, pokazuję możliwości, przedstawiam narzędzia i sposoby radzenia sobie z wyzwaniami oraz towarzyszę w czasie zmiany. Moją rolą jest dostarczenie wiedzy, wzmocnienie motywacji i pokazanie szerszej perspektywy. A to wszystko realizuję poprzez:


֎ warsztaty, aby przekazać wiedzę i dostarczyć narzędzia potrzebne do wprowadzania zmian;


֎ mentoring, aby móc podzielić się z tobą moim doświadczeniem;


֎ coaching, jako niebywale potężne i niezwykle skuteczne narzędzie do świadomego przeprowadzania zmian i osiągania zamierzonych celów;


֎ prowadzenie bloga, aby inspirować innych a jednocześnie realizować moją pasję do pisania


֎ wystąpienia publiczne, aby szerzyć idee świadomej zmiany.

X
X
X
X
X
X