Bo razem lepiej

Bo Razem Lepiej 
Kobieta
Rodzina
Rozwój

Tylko bałagan robi się sam, reszta wymaga pracy. Zmiana wymaga pracy. Są chwile, kiedy potrzeba zachęty. Umysł chce wracać do starych nawyków, broni znanego, chce trzymać się utartych schematów. Zmiana nie jest łatwym zadaniem. Stąd potrzeba bycia razem, aby w zmianie wytrwać. Widząc innych, jak pracują nad sobą, nie czujesz się osamotniony. To napawa nadzieją, motywuje, pozwala patrzyć z optymizmem w przyszłość. I oni też patrzą, i motywują cię, abyś wytrwał i chcą, żeby ci się udało. Wzajemnie sobie pomagać, wspierać się, dodawać sobie odwagi – oto cel jaki mi przyświeca.

„Bo razem lepiej” to przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze możesz posłuchać lub opowiedzieć o wszystkim, co dla Ciebie ważne. Tutaj podzielisz się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, troskami i radościami. Grupa wsparcia to skuteczna metoda wspólnego rozwiązywania problemów. Spotykasz ludzi, którzy borykają się z podobnymi wyzwaniami, mają podobne wątpliwości i rozterki. Ale mają także podobne marzenia i pragnienia. Bo problemy nie są wyjątkowe, wyjątkowi są ludzie.

KOBIETA

KOBIETA

Jesteś kobietą zainteresowaną rozwojem osobistym, budowaniem własnej samooceny i poczucia wartości. Chcesz świadomie kierować swoim życiem. Istotny jest dla ciebie temat znaczenia i pozycji kobiety w społeczeństwie. Dołącz do grupy wsparcia i inspiracji dla pań „Bo razem lepiej. Kobieta.” Poznaj kobiety, które borykają się z podobnymi wyzwaniami, mają podobne wątpliwości i rozterki.

Czytaj więcej...
X
X
X
X
X