Bo razem lepiej

Bo Razem Lepiej 
Kobieta
Biznes
Rozwój

Tylko bałagan robi się sam, reszta wymaga pracy. Zmiana wymaga pracy. Są chwile, kiedy potrzeba zachęty. Umysł chce wracać do starych nawyków, broni znanego, chce trzymać się utartych schematów. Zmiana nie jest łatwym zadaniem. Stąd potrzeba bycia razem, aby w zmianie wytrwać. Widząc innych, jak pracują nad sobą, nie czujesz się osamotniony. To napawa nadzieją, motywuje, pozwala patrzyć z optymizmem w przyszłość. I oni też patrzą, i motywują cię, abyś wytrwał i chcą, żeby ci się udało. Wzajemnie sobie pomagać, wspierać się, dodawać sobie odwagi – oto cel jaki przyświeca idei “Bo Razem Lepiej”.

„Bo razem lepiej” to przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze możesz posłuchać lub opowiedzieć o wszystkim, co dla Ciebie ważne. Tutaj podzielisz się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, troskami i radościami. Grupa inspiracji i networkingu to skuteczna metoda wspólnego rozwiązywania problemów i wzajemnego motywowania się do działania. Spotykasz ludzi, którzy borykają się z podobnymi wyzwaniami, mają podobne wątpliwości i rozterki. Ale mają także doświadczenie, podobne zainteresowania i wielkie marzenia. I chętnie się tym wszystkim podzielą. Bo problemy nie są wyjątkowe, wyjątkowi są ludzie.

KOBIETA

KOBIETA

Jesteś kobietą zainteresowaną rozwojem osobistym i zawodowym. Chcesz świadomie kierować zmianami w swoim życiu. Pozycja kobiety w społeczeństwie i biznesie to temat bliski twojemu sercu. Dołącz do grupy networkingu i inspiracji dla Pań „Bo razem lepiej. Kobieta.” Poznaj kobiety, które myślą podobnie.

Czytaj więcej...
X
X
X
X