Zerwij łańcuchy.

przebaczenie
przebaczenie

Wiesz już, jak kwestionować swoje własne ograniczające przekonania. Znasz sposób na to, jak rozjaśnić ponure myśli i spojrzeć na życie z wdzięcznością. Dziś przed Tobą zadanie o tyle trudne co warte zachodu. Bo jeśli opanujesz sztukę, o której dziś mowa, zmienisz swoje życie diametralnie. Nie przesadzam.

Do tej pory wychodzenie ze studni oczekiwań wymagało od ciebie wytężonej pracy. Ale dopiero dziś czeka cię prawdziwe wyzwanie. Zanim się zniechęcisz dodam szybko, że jeśli zdecydujesz się podążyć tą drogą, rezultaty będą szybkie i trwałe. Koniec z siedzeniem w studni. Zawsze znajdziesz drogę do wyjścia. Dziś rozprawimy się z poczuciem niesprawiedliwości i odniesionej krzywdy. Z sytuacją, kiedy żyjesz w świecie pretensji i roszczeń.

To samonapędzająca się spirala nienawiści i bezradności. Roztrząsasz w myślach, jak bardzo niesprawiedliwie zostałeś potraktowany. Pielęgnujesz urazy, a za swoje niepowodzenia i bierność obwiniasz innych. To zatruwa twoje życie i trzyma cię w miejscu niczym niewidoczny łańcuch. Nie możesz ruszyć dalej. Już samo przyznanie się do tego stanowi wyzwanie samo w sobie. Aby uwolnić się z takiej pułapki nie należy się siłować, napierać, walczyć. Cała sztuka polega na ty, by odpuścić.

Tak, nie przesłyszałeś się. Po prostu (łatwiej powiedzieć niż zrobić) WYBACZ. I nawet jeśli teraz myślisz, że osoby, które zawiniły względem ciebie nie zasługują na wybaczenie, to na pewno TY zasługujesz. Bo wybaczając, robisz to dla siebie, nie dla innych. W ten sposób odbierasz innym władzę nad tobą i twoimi myślami. Cokolwiek się stało, przestaje determinować twoje życie. Przestajesz być więźniem tej sytuacji. Łańcuchy opadają.

Pomyśl o tym z tej perspektywy. Przebaczenie innym to dar dla samego siebie. Nie zmienisz przeszłości. Ale możesz kształtować przyszłość. To jest warte twojej uwagi, skieruj energię we właściwym kierunku. I pozostań koniecznie z Diamentami, bo już w poniedziałek największa i najtrudniejsza sztuka ze wszystkich. Odpowiemy na pytanie, jak sprawić, żeby w ogóle nie budować studni. A tymczasem, cudownego weekendu.

Czytaj więcej
inspiracja
Daj się zainspirować, wykorzystaj swoją moc.