Koniec przerwy, zanurzamy się.

Szlifujemy Diamenty

Chciał nie chciał, wakacje dobiegły końca. I jak w tym dowcipie o zwiedzaniu piekła, koniec przerwy, zanurzamy się. Dzieci i nauczyciele wracają do szkół. A Diamenty wracają do Was.

Przyznaję, pofolgowaliśmy sobie w ostatnim czasie. Niesprzyjające warunki i trudności, zawirowania związane z pandemią, to wszystko dobre wytłumaczenia do ograniczenia działalności. Jednak zamiast się tłumaczyć wolimy zakasać rękawy i powiedzieć “do roboty”. Wracamy do was i do tego, co kochamy najbardziej, czyli dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Co to oznacza? 

Chociaż ostatnie doświadczenia pokazały nam jasno, że żyjemy świecie narażonym na nieoczekiwane i nieprzewidywalne zakłócenia, nie zamierzamy załamywać rąk. Wręcz przeciwnie, chcemy jak najlepiej przygotować siebie i was na to, co przyszłość może przynieść. Dlatego skupimy się na budowaniu świadomości kluczowych kompetencji przyszłości, by wspólnie stawić czoła przyszłym wyzwaniom.

A skoro mowa o kolektywnym działaniu, w myśl jednej z naszch wartości, stawiamy na synergię. Będziemy więc promować różnego rodzaju inicjatywy i aktywności, które pozwolą nam wspólnie osiagnąć efekty większe niż działanie w pojedynkę. Możecie liczyć na ciekawych gości i jeszcze więcej pozytywnej energii.

I w końcu, już niedługo będziemy mogli znowu spotkać się na prowadzonych w ramach Szlifujemy Diamenty szkoleniach, warsztatach i innych wydarzeniach o charakterze edukacyjnym. A wszystko po to, by wzajemnie się inspirować, motywować i wprowadzać zmiany, których wszyscy potrzebujemy.

Po tych słowach nie pozostaje już nic innego, jak tylko zachęcić Was do śledzenia tego, co dziać się będzie. Koniec przerwy, Szlifujemy Diamenty.

Czytaj więcej
M jak miłość. Self-love.