Trzy świeczki na urodzinowym torcie.

urodziny
urodziny

Ręce trzęsły mi się ze strachu a serce waliło jak oszalałe, kiedy wcisnęłam przycisk „opublikuj”. I tak oto trzy lata temu pojawił się pierwszy post na stronie „Szlifujemy Diamenty”. Pojawił się pomimo wielkiej obawy o to, jak zostanie przyjęty. Do działania pchała mnie pasja i głęboka wiara w to, co robię.

A wierzę w to, że każdy nosi w sobie nieoszlifowany diament, który tylko czeka na to, by go wydobyć i pomóc mu rozbłysnąć pełnym blaskiem. Bo każdy ma potencjał, który może pielęgnować i rozwijać. „Szlifujemy Diamenty” są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój potencjał a także wspierać rozwój swoich najbliższych.

Moją wielką pasją jest propagowanie rozwoju osobistego i wspieranie świadomej zmiany. Pragnę, aby każdy mógł świadomie kształtować siebie, budować cenne relacje i realizować swoje marzenia. Wiem, że zmiana jest trudna, ale możliwa. Wszystko, o czym piszę wynika z mojego doświadczenia i pochodzi z głębi serca. Inspiruję, pokazuję możliwości, przedstawiam narzędzia i sposoby radzenia sobie z wyzwaniami.

Dziś na urodzinowym torcie „Diamentów” rozbłysły trzy świeczki. Dziękuję wam bardzo za te wspólne trzy lata. W tym czasie doświadczyłam z waszej strony wiele wyrazów zainteresowania, sympatii i otrzymałam ogromne pokłady pozytywnej energii. Energii, która jest dla mnie siłą napędowa do dalszego działania. Dziś wspólnie świętujemy i dalej Szlifujemy Diamenty.

Czytaj więcej
Wychowanie może być całkiem proste. Część 1.